Informacija

Mont Blanc RoofBar AMC Alu

Mont Blanc RoofBar AMC Alu
Kodas: MB003
Prekyboje: Taip
150,00 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Komplektą sudaro: 2 aliuminio profilio aerodinaminiai skersiniai (109, 124, 127 arba 132 cm ilgio) ir 4 tvirtinimo kojos AMC 5002 su užraktais (4 rakteliai).

 

Tinka daugumai automobilių su be išilginių stogo reilingų ir tvirtinimo taškų. Tvirtinimo kojos tvirtinasi už stogoi briaunos, po durelėmis. Tvirtinimo kojų apačia turi gumą, kuri apsagos stogą nuo subraižymo, o tvirtinimo apatinė dalis yra aplieta gumuota danga, kad stogo briauna išliktų nepažeista ir skersinių sistema neslydinėtų. Komplekte yra šešiakampis, ir tai viskas, ko Jums reiks šiam nesudėtingam tvirtinimui.

 

Aliuminio strypai turi T-formos griovelius dviračių laikiklių tvirtinimui. Šie aliuminio strypai taip pat nesunkiai apkabinami Thule ProRide, Thule FreeRide dviračių laikiklių tvirtinimais. Skersinių ilgis parenkamas pagal gamintojo rekomendaciją, instrukciją rasite žemiau.

 

AMC 5002 tinkamumo sąrašą ir instrukciją rasite čia

 

 

Skersinių parametrai
GamintojasMont Blanc
Keliamoji galia, kg75
RakinamiTAIP
Skersinių plotis, cm4,9
Skersinių tipasAliuminio profilio
Tvirtinimo tipaspaprastam stogui
TÜV testuotaNE
City Crash testasNE
Komplekte: 2 aliuminio profilio aerodinaminiai skersiniai, 4 tvirtinimo kojos, 4 adapteriai, atsaginės viešutinės ir apatinės skersinių gumos, instrukcija, matavimo ruletė, reikalingi šešiakampiai i..
139,00 EUR