+370 604 46164

Neumann Whale X-Line sidabro blizgi

Neumann stogo bagažinės, stogo skersiniai

 

Ilgis x pl. x aukšt. (cm):
200 x 75 x 38
Atidarymo tipas:
dvipusis
Keliamoji galia (kg):
75
Užraktas:
centrinis
Spalva:
pilka
Bagažinės svoris (kg):
18
Medžiaga:
ABS / PMMA-ABS
Tūris (litrų):
420
Didžiausias slidžių ilgis (cm):
185
:
Garantija - 5 metai
Teiraukitės telefonu 8 604 46164

NEUMANN stogo bagažinės yra pagamintos iš aukštos kokybės ABS plastmasės, atsparios temperatūrų kaitai bei ultravioletinių spindulių poveikiui. U formos itin patikimi plieniniai tvirtinimai tinka daugumai skersinių tipų, kurių plotis yra iki 80 mm.


Bagažinės montavimui nereikia turėti jokių spec. įrankių.

 

Whale X-Line bagažinės modelis turi centrinio užrakinimo sistema. Trys dangčio užrakinimo taškai valdomi 1 spynele. Bagažinės dangtis švelniai uždaromas ir atidaromas prilaikomas dviejų lankstų. Atidarymas - iš abiejų pusių. Bagažinė turi slankias plastmasines juosteles su skylėmis, kurių pagalba galite stogo bagažinę pozicionuoti reikiamoj vietoj ant automobilio stogo. U formos plieniniai laikikliai iš viršaus priveržiami plastiku aptrauktais veržekliais. Kiekvienas laikiklis tvirtinams 2 veržekliais, tiesiog užsukite juos ranka. Bagažinės komplektacijoje taip pat yra 2 bagažo tvirtinmo diržai.

 

Telpa 6 slidžių poros arba 4 snieglentės.

 

Neumann prekės ženklas yra žinomas visoje Europoje jau nuo 90-ųjų pradžios. Visos šio čekų gamintojo prekės tapatinamos su geriausiu kainos ir kokybės santykiu.

 

Daugiau informacijos www.neumannr.cz


Klauskite - atsakysime. Susisiekti galite ir