+370 604 46164

Neumann S-Line juoda antracito

Neumann stogo bagažinės, stogo skersiniai

Ilgis x pl. x aukšt. (cm):
175 x 75 x 38
Atidarymo tipas:
dvipusis
Keliamoji galia (kg):
75
Užraktas:
centrinis
Spalva:
juoda antracito
Bagažinės svoris (kg):
15
Medžiaga:
ABS/ABS
Tūris (litrų):
370
Didžiausias slidžių ilgis (cm):
165
:
garantija - 5 metai.
Teiraukitės telefonu 8 604 46164

NEUMANN stogo bagažinės yra pagamintos iš aukštos kokybės ABS plastmasės, atsparios temperatūrų kaitai bei ultravioletinių spindulių poveikiui. U formos itin patikimi plieniniai tvirtinimai tinka daugumai skersinių tipų, kurių plotis yra iki 80 mm.


Bagažinės montavimui nereikia turėti jokių spec. įrankių.

 

Whale S-Line bagažinės modelis turi centrinio užrakinimo sistemą. Trys dangčio užrakinimo taškai valdomi 1 spynele. Bagažinės dangtis švelniai uždaromas ir atidaromas prilaikomas dviejų lankstų. Dangčio atidarymas - dvipusis. Bagažinė turi slankias plastmasines juosteles su skylėmis, kurių pagalba galite stogo bagažinę pozicionuoti reikiamoj vietoj ant automobilio stogo. U formos plieniniai laikikliai iš viršaus priveržiami plastiku aptrauktais veržekliais. Kiekvienas laikiklis tvirtinams 2 veržekliais, tiesiog užsukite juos ranka. Bagažinės komplektacijoje taip pat yra 2 bagažo tvirtinmo diržai.

 

Neumann prekės ženklas yra žinomas visoje Europoje jau nuo 90-ųjų pradžios. Visos šio čekų gamintojo prekės tapatinamos su geriausiu kainos ir kokybės santykiu.


Klauskite - atsakysime. Susisiekti galite ir