+370 604 46164

NEUMANN ORCA sidabrinė (blizgiu dangčiu)

Ilgis x pl. x aukšt. (cm):
200 x 59 x 36
Atidarymo tipas:
dvipusis
Keliamoji galia (kg):
75
Užraktas:
centrinis
Spalva:
dangtis blizgus sidabrinis, dugnas juodas matinis
Bagažinės svoris (kg):
16
Medžiaga:
ABS / PMMA-ABS
Tūris (litrų):
370
Didžiausias slidžių ilgis (cm):
188
:
garantija - 5 metai.
Teiraukitės telefonu 8 604 46164

Naujasis ORCA bagažinės modelis turi centrinio užrakinimo sistemą. Trys dangčio užrakinimo taškai valdomi 1 spynele. Bagažinės dangtis švelniai uždaromas ir atidaromas prilaikomas dviejų lankstų.

 

Atidarymas - iš dešinės ir kairės pusių. Bagažinė turi slankias plastmasines juosteles su skylėmis, kurių pagalba galite stogo bagažinę pozicionuoti reikiamoj vietoj ant automobilio stogo. U formos plieniniai laikikliai iš viršaus priveržiami plastiku aptrauktais veržekliais. Kiekvienas laikiklis tvirtinams 2 veržekliais, tiesiog užsukite juos ranka. Bagažinės komplektacijoje taip pat yra 2 bagažo tvirtinmo diržai.

 

U formos itin patikimi plieniniai tvirtinimai tinka daugumai skersinių tipų, kurių plotis yra iki 80 mm. Bagažinės montavimui nereikia turėti jokių spec. įrankių.

 

Telpa 4 slidžių poros arba 3 snieglentės.

 

Neumann prekės ženklas yra žinomas visoje Europoje jau nuo 90-ųjų pradžios. Visos šio čekų gamintojo prekės tapatinamos su geriausiu kainos ir kokybės santykiu. NEUMANN stogo bagažinės yra pagamintos iš aukštos kokybės ABS plastmasės, atsparios temperatūrų kaitai bei ultravioletinių spindulių poveikiui.


Klauskite - atsakysime. Susisiekti galite ir